LATINO SOLO ŠOKIAI

 

Latino solo šokiai tai pirmiausia moteriškumo pamokos. Elegancija, ritmas, nuostabi muzika ir šaunių merginų kolektyvas. Latino solo pamokos skirtos visoms, norinčioms išmokti "sklęsti" per gyvenimą. Tai šokiai, kuriuose šokame vienos, be partnerių, tačiau tuo pačiu mokomės ne tik žingsnių, bet ir meilės sau.

Šokiai kaip Čia Čia Čia, Samba, Džaivas, Rumba, Salsa, Bačiata, Merenge leis aktyviai pajudėti ir išlavinti moteriškus subtilius judesius.

Latino pamokos sukurtos toms moterims, kurios jaučiasi ar nori jaustis gerai moteriškoje draugijoje, kuri ne tik šoka pamokose, bet ir leidžia laiką drauge joms skirtuose vakaruose.

Į ŠOKIŲ SALES SUGRĮŽTAME NUO RUGSĖJO  MĖN. STUDIJA LAIKYSIS VISŲ TUO METU IŠKELTŲ REIKALAVIMŲ MŪSŲ VISŲ SAUGUMUI UŽTIKRINTI. ŠOKSIME TIEK, KIEK LEIS VALSTYBINĖ SITUACIJA. TUO ATVEJU, JEI PAMOKOS GYVAI BUS NEBELEIDŽIAMOS, ŠOKSIME PER TIESIOGINĘ ZOOM TRANSLIACIJĄ! MES TIKIME, JOG ŠIUO METU YPATINGAI REIKALINGA UŽSIIMTI TUO, KAS TEIKIA DŽIAUGSMĄ IR GERINA MŪSŲ SAVIJAUTĄ. JEI ONLINE ATVEJU NEGALĖSITE ŠOKTI, ABONEMENTAS BUS SUSTABDOMAS ARBA GRĄŽINAMA NEIŠNAUDOTA ABONEMENTO SUMOS DALIS.


RAŠYKITE DANCE@MILANADANCE.LT, JEI TURITE PAGEIDAVIMŲ GRUPĖMS, ŠOKIŲ STILIAMS AR MŪSŲ PASLAUGOMS.

APIE NAUJIENAS SUŽINOKITE PIRMIEJI, PRENUMERUODAMI MŪSŲ NAUJIENLAIŠKIUS. 

 

PRADEDANČIŲJŲ GRUPĖS

 

 

ANTRADIENIS  18.00 - 19.00 

PRADŽIA: RUGSĖJO 7 d.

VIETA: Gedimino pr. 27 , Vilnius 

Mokytoja Ieva Brigita Riepšaitė 

 

PAŽENGUSIOS GRUPĖS

 

 

SEKMADIENIS 18.30 - 19.30

PRADŽIA: RUGSĖJO 5 d.

VIETA: Gedimino pr. 27 , Vilnius 

Mokytoja Milana Jašinskytė

 
 
 
 

Mūsų Instagram