BARRE treniruotės (su baleto, jogos, pilateso elementais)

 

BARRE - treniruotis kaip šokėja gali kiekviena! (su baleto, jogos, pilateso elementais)

TVARKARAŠTIS

PIRMADIENIAIS ir TREČIADIENIAIS 17.30 val.
Visos pamokos vyksta Studijoje ir Online - pasirinkite sau tinkamą būdą praktikuoti.

 

REGISTRACIJA

KAINOS:

- Pirmasis vizitas 10 eur

- Vienkartinis vizitas (ne pirmas) 15 eur

- 4-ios pamokos 45 eur (galioja 5 sav.)

- 8-ios pamokos 70 eur (galioja 5 sav.)

- neribotas abonementas 3 mėn. (joga/barre) 230 eur

- Neribotas abonementas 1 mėn. (joga/barre) 88 eur

~ Pamokos atšaukimas galimas 3 val iki praktikos, registracija 1 valanda iki praktikos

 

 

BARRE treniruotės – tai baleto, pilates ir jogos pratimų kompleksas, skirtas lavinti visą kūną. Barre metodo išskirtinumas – treniruotėse naudojamos atramos, šalia kurių atliekant pratimus lengviau jaučiamas kūno centras, išlaikoma pusiausvyra ir lengviau susitelkiama ties skirtingų raumenų grupių darbu. Barre treniruočių metu vystoma raumenų jėga, ištvermė, šokėjiška laikysena, sąnarių lankstumas, pusiausvyra. Tinka norinčioms sulieknėti, sumažinti nugaros ar kaklo srityse atsiradusias įtampas ar tiesiog atsipalaiduoti po dienos darbų ir pasportuoti jaukioje bendraminčių moterų grupėje. 
Daugiau apie BARRE metodą 

 

 

Trenerė. Gintarė Bukytė - šokėja, būsima jogos mokytoja (šiuo metu dalyvaujanti mokymuose), Sertifikuota kalanetikos ir barre metodo trenerė, jogos mokytoja, Projektų facebook “Kalanetika & Barre” ir “Cozy yoga” įkūrėja. Patirtis - 7 metai.

 

BARRE LANKYTOJŲ SĖKMĖS ISTORIJOS

 

Jūsų įkvėpimui – BARRE lankytojos Dovilės s ė k m ė s i s t o r i j a .

“Barre treniruotes atradau atsitiktinai pamačiusi straipsnį žurnalo MOTERIS facebook paskyroje, labiausiai patraukė tai, kad barre - moteriška, grakšti treniruotė, panaši į baleto pamoką, o kuri gi vaikystėje nesvajojo būti balerina.
Dirbdama sėdimą darbą jaučiausi sukumpusi, kūprinausi, po darbo dienos jausdavau įtampą pečių juostoje, kakle, todėl barre pasirodė kaip puikus būdas pagerinti laikyseną. Nuojauta pasiteisino, nes jau po mėnesio treniruočių pastebėjau, kad dingo įtampa pečiuose ir kakle, pagrakštėjo laikysena, sutvirtėjo kojos, o dar ta pakili nuotaika po kiekvienos treniruotės.
Trenerė Gintarė - puiki motyvuotoja, kai jau atrodo, kad nebėra jėgų dar vienai pratimų serijai, ji randa tinkamus žodžius ir paskatinimus, kurie įtikina, kad tikrai galiu ir noriu užbaigti pratimą. Ir su šypsena veide, nes pasak Gintarės, kūnas juk atsimena teigiamas emocijas  
Nuoširdžiai rekomenduoju barre visoms, norinčios nors trumpam pabūti balerinomis, norinčioms pasportuoti, norinčioms teigiamų emocijų, o gal tiesiog norinčioms valandai pabėgti nuo darbų, buities, reikalų ir kartais savo minčių. Šypsena ir 100% gera nuotaika po treniruotės - garantuota!”

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

Mūsų Instagram