"Įkvepiame Jus laimei"  Milana Dance šokių mokykla 

Misija
 

Milana Dance - įkvepiame Jus laimei ir plečiame besišypsančių žmonių gretas

Nes mums svarbu, kad šokantys poroje suartėtų ar geriau pažintų vienas kitą, kad pasirinkę šokius po vieną mėgautųsi laiku, skirtu sau ir sutiktų draugiškus bendraminčius. Visiems suaugusiems ir visoms jaunoms mergaitėms (vaikams), neabejingiems muzikai, naujai patirčiai, kultūrai, grožiui bei naujoms žinioms. Mūsų mokytojai nori dirbti drauge, nes dalijasi unikalia metodika tarpusavyje bei su Jumis.

 
Mokytojai
 

Milana Dance šokių mokyklos mokytojai, pirmiausia, įdomios asmenybės, iš kurių su šokiais susijusi informacija įgauna aukštesnę kokybinę vertę. Kiekvienas komandos narys yra savo darbo profesionalas, dirbantis su tais šokių stiliais, kuriais patys gyvena bei nori dalintis. Šokių mokykloje mokytojai vertinami, gerbiami ir jais rūpinamasi. Jiems suteikiama didžiulė išraiškos laisvė,  tuo pačiu pasirūpinant Milana Dance vizijos bei metodikos įgyvendinimu.

 

... nes mes mylime tai, kuo užsiimame ...

 

 
Šokių stiliai ir pamokos
 

Dvylikos metų šokių mokymo patirtis tapo Milana Dance šokių mokyklos pagrindu. Kiekvienam suaugusiam, taip pat jaunoms mergaitėms, šokių patirtį turinčiam ar niekuomet nešokusiam, nesudėtingai ir metodiškai pateikta informacija leis mėgautis naujais įgūdžiais ir pajusti judesio malonumą.

Siūlomos pamokos apima Pramoginius, Linijinius, Latino Solo, Standarto Solo, Karibų šokius.

Šokime drauge ir įkvėpkime vieni kitus laimei!

 
 

Mūsų Instagram