"Įkvepiame Jus laimei"  Milana Dance šokių mokykla 

Misija
 

Milana Dance - įkvepiame Jus laimei ir plečiame besišypsančių moterų gretas

Nes mums svarbu, kad pasirinkusios šokius po vieną mėgautumėtės laiku, skirtu sau ir sutiktumėte draugiškas bendramintes. Visoms moterims, neabejingoms muzikai, naujai patirčiai, kūno ritmui, grožiui. Mūsų mokytojos nori dirbti drauge, nes dalijasi unikalia metodika tarpusavyje bei su Jumis.

 
Mokytojai
 

Milana Dance šokių mokyklos mokytojai, pirmiausia, įdomios asmenybės, iš kurių su šokiais susijusi informacija įgauna aukštesnę kokybinę vertę. Kiekvienas komandos narys yra savo darbo profesionalas, dirbantis su tais šokių stiliais, kuriais patys gyvena bei nori dalintis. Šokių mokykloje mokytojai vertinami, gerbiami ir jais rūpinamasi. Jiems suteikiama didžiulė išraiškos laisvė,  tuo pačiu pasirūpinant Milana Dance vizijos bei metodikos įgyvendinimu.

 

... nes mes mylime tai, kuo užsiimame ...

 

 
Šokių stiliai ir pamokos
 

Penkiolikos metų šokių mokymo patirtis tapo Milana Dance šokių mokyklos pagrindu. Kiekvienai moteriai, šokių patirtį turinčiai ar niekuomet nešokusiai, nesudėtingai ir metodiškai pateikta informacija leis mėgautis naujais įgūdžiais ir pajusti judesio malonumą.

2022 m. rudens sezoną kviečiame sutikti su Latino Solo pamokomis. Šokių poroms iki naujų metų nebus. 

Sekite naujienas prenumeruodami naujienlaiškį.

 

Šokime drauge ir įkvėpkime vienos kitas laimei!

 
 

Mūsų Instagram