"Įkvėpiame Jus laimei"  Milana Dance šokių mokykla 

Mission
 

Milana Dance - įkvėpiame Jus laimei ir plečiame besišypsančių žmonių gretas

Nes mums svarbu, kad šokantys poroje suartėtų ar geriau pažintų vienas kitą, kad pasirinkę šokius po vieną mėgautųsi laiku, skirtu sau ir sutiktų draugiškus bendraminčius. Visiems suaugusiems, neabejingiems muzikai, naujai patirčiai, kultūrai, grožiui bei naujoms žinioms. Mūsų mokytojai nori dirbti drauge, nes dalijasi unikalia metodika tarpusavyje bei su Jumis.

 
Coaches
 

Milana Dance šokių mokyklos mokytojai, pirmiausia, įdomios asmenybės, iš kurių su šokiais susijusi informacija įgauna aukštesnę kokybinę vertę. Kiekvienas komandos narys yra savo darbo profesionalas, dirbantis su tais šokių stiliais, kuriais patys gyvena bei nori dalintis. Šokių mokykloje mokytojai vertinami, gerbiami ir jais rūpinamasi. Jiems suteikiama didžiulė išraiškos laisvė,  tuo pačiu pasirūpinant Milana Dance vizijos bei metodikos įgyvendinimu.

 

... nes mes mylime tai, kuo užsiimame ...

 

 
Dance styles and classes
 

Dešimties metų šokių mokymo patirtis tapo Milana Dance šokių mokyklos pagrindu. Kiekvienam suaugusiam, šokių patirtį turinčiam ar niekuomet nešokusiam, nesudėtingai ir metodiškai pateikta informacija leis mėgautis naujais įgūdžiais ir pajusti judesio malonumą.

Siūlomos pamokos apima Pramoginius, Kubietišką salsą, Kizombą, Bačiatą, Linijinius, Latino šokius.

Šokime drauge ir įkvėpkime vieni kitus laimei!

 
 

Find Us On Instagram