Šokiai mergaitėms

 

Milana Jašinskytė: "Šokiai mergaitėms tai puikaus laiko, judesio lavinimo, savęs pažinimo derinys. Tai galimybė be partnerio išmokti Standarto, Lotynų, Karibų šokius. Tai galimybė ankstyvame amžiuje įskiepyti vaikui elegancijos, estetikos, kūno priežiūros pagrindus per judesį. Mergaitės čia puikiai leidžia laiką, mėgaujasi šokiu ir su kiekviena pamoka išmoksta kažką naujo, bet man svarbiausia, jog jos čia laimingos su savimi ir nauju būriu draugų".

Ši programa sukurta remiantis WDC (World Dance Council) reglamentuota sistema, pagal kurią vaikai ir jaunos panelės šoks trijų kategorijų šokius: Latino (Samba, Čia Čia Čia, Rumba, Džaivas), Standarto (Lėtas valsas, Tango, Vienos valsas, Kvikstepas, Fokstrotas) bei Karibų (Salsa, Bačiata, Merengė). Amžiaus grupės - 7-10 metai ir 11-14 metai. SVARBU - šokiams nereikia poros, pamokose šokama po vieną! Tai išskirtinai pramogai, ne sportui skirtos pamokos, tačiau norinčios dalyvauti LPŠA (Lietuvos Pramoginių šokių asociacijos) rengiamose varžybose, galės tai daryti bei bus ruošiamos ir konkursams (laisvu noru).

 

NAUJIENA! ZUMBA PAMOKOS VAIKAMS ir TĖVAMS!

ZUMBA pamokos vaikams bei paaugliams, kurias drauge lankyti galėsite ir Jūs, mamos bei tėčiai. Aktyviam laisvalaikiui, ryšio su vaiku skatinimui ir tiesiog gyvenimui judesyje su muzika. 

 

 

ZUMBA Vaikams

 

 

ANTRADIENIS ir KETVIRTADIENIS (2k/sv.) 16.15-17.00

VIETA: Gedimino pr. 27, Vilnius

PRADŽIA: RUGSĖJO 10 d.

Mokytoja Ieva Brigita Riepšaite 

 

ŠOKIAI 11-14 METŲ PANELĖS

 

 

PIRMADIENIS ir TREČIADIENIS (2k/sv.) 16.00-16.45

VIETA: Gedimino pr. 27

PRADŽIA: RUGSĖJO 9 d.

Mokytoja Ieva Brigita Riepšaitė ir Milana Jašinskytė

 
 

ŠOKIAI 7-10 METŲ MERGAITĖS

 

 

PIRMADIENIS ir TREČIADIENIS (2k/sv.) 16.45-17.30

VIETA: Gedimino pr. 27, Vilnius

PRADŽIA: RUGSĖJO 9 d.

Mokytoja Ieva Brigita Riepšaite ir Milana Jašinskytė

 
 
 

Mūsų Instagram