BARRE treniruotės (su baleto, jogos, pilateso elementais)

 

BARRE treniruotės (su baleto, jogos, pilateso elementais)

REGISTRACIJA

Nuo rugsėjo mėnesio BARRE TRIS kartus į savaitę - pirmadieniais ir trečiadieniais 17.30-18.30 bei sekmadieniais 18.30-19.30

KAINOS:

- Pirmasis vizitas 5 eur, pirmasis 5-ių kartų abonementas 50 eur, pirmasis 10-ies kartų abonementas 72 eur

- 1 val vienkartinis apsilankymas 12 eur

- 5-ios pamokos 50 eur (galioja 2 mėn)

- 10 pamokų 90 eur (galioja 3 mėn.)

- vaikams ir paaugliams iki 16 metų pusė kainos

Barre - treniruočių metodas, kilęs Londone ir greitai išpopuliarėjęs visame pasaulyje, itin moterų mėgstamas ikoniniuose miestuose - Niujorke, Los Andžele, San Franciske. Šį metodą sukūrė balerina Lotte Berk, norėjusi pateikti saugų ir efektyvų treniravimosi metodą, skirtą plačiąjai auditorijai. Atliekant pratimus prie puikiai jaučiamas kūno centras, todėl galima susitelkti ties skirtingų raumenų grupių darbu. Klasikinio šokio padėtys, judesiai jungiasi su jogos ir pilates elementais. Barre užsiėmimo metu pratimai yra atliekami maža amplitude pulsuojant, todėl ją saugu išbandyti ir niekada nesportavusiems. Tačiau užsiėmime dalyvaujant nuoširdžiai ir pratimus atliekant iki galo, joje bus ką veikti ir jau sportuojantiems ar pažengusiems lankytojams.

Nauda. Barre užsiėmimo metu vystoma raumenų jėga, ištvermė, šokėjiška laikysena, sąnarių lankstumas, pusiausvyra. Formuojamas ne tik grakštus kūno siluetas, bet taip pat lavinama savikontrolė ir estetikos pojūtis, dėl ko mažėja nerimas, stresas, negatyvios mintys. Barre užsiėmimus lankant reguliariai, rezultatai jaučiami ir matomi jau po kelių mėnesių. O svarbiausia yra tai, kad užsiėmimuose mokomės džiaugtis procesu ir mėgautis kiekviena akimirka skirta sau!

Trenerė. Gintarė Bukytė - šokėja, jogos praktikė, grupinių užsiėmimų trenerė, vedanti kalanetikos ir barre užsiėmimus. Patirtis - 5 metai.

 

 

 

 

 

 
 

Mūsų Instagram